Výkonné virtuální servery do 55 sekund? Jistota je ZonerCloud.cz

0

Naprostá většina levných poskytovatelů používá hardwarové řešení na vlastních serverech bez jakékoliv redundance. ZonerCloud.cz poskytuje všechny virtuální servery na špičkových technologiích od společnosti DELL.

V případě jakékoliv nečekané události je tedy vše zdvojeno. Procesy jsou plně automatizovány pomocí nejlepších hypervizorů světa VMware a Hyper-V. Vše navíc běží na enterprise diskových polích. Ve spojení špičkových hardwarových a softwarových technologií dosahují naše služby oproti jiným poskytovatelům opravdu reálné dostupnosti 99,99%. Navíc vám virtuální server zřídíme již do 55 sekund.

Akce: 2CPU, 2GB RAM a 30GB HDD již od 290 Kč

Rozhodli jsme se, že naše výkonné servery uděláme ještě výkonnější. Díky naší podzimní akci můžete provozovat vaše projekty na virtuálních serverech s výrazně navýšenými parametry. Čeká na vás až 2CPU, 2GB RAM a 30GB HDD již od 290 Kč na měsíc! Vyzkoušejte virtuální servery od ZonerCloud.cz.

ZonerCloud

Hostujte CZ domény na českých serverech

Pro rychlost vašich webových stránek je vhodné mít servery umístěné v blízkosti vašich návštěvníků. Pro české projekty na CZ doménách jsou tedy nejvhodnější servery ve střední Evropě, nejlépe však přímo v České republice. Pro naše virtuální servery využíváme tři datacentra v Brně, která jsou pro minimalizaci výpadků propojena 10 Gb datovou linkou.

Vyberte si váš oblíbený operační systém

Můžete si vybrat z běžně dostupných distribucí Linux jako je Ubuntu, Centos, Fedora, či Debian. K dispozici ale také máte virtuální servery s operačním systémem Windows Server 2012. Pokud jste zvyklí na přívětivost Windows, či potřebujete toto prostředí k běhu aplikací, pak je virtuální Windows server  správnou volbou.

Využijte skvělou podzimní akci a přesuňte vaše CZ domény na opravdu výkonné servery s výrazně navýšenými parametry. Akce je časově omezena, ale parametry vám zůstanou napořád. Navštivte www.ZonerCloud.cz a zřiďte si výkonný virtuální server do 55 sekund.

Ohodnoťte tento článek!