Vylepšená práce s panely v IE9

0

O připravované  deváté verzi internetového prohlížeče od Microsoftu je již delší dobu známo, že přinese různé nové funkce, jako zrychlení práce větším využitím grafické karty pro vykreslování a vyhlazování písma, nebo opětovné zrychlení práce s JavaScriptem.

Kromě toho se nyní objevily další spekulace o uživatelském rozhraní prohlížeče – z nového patentu Microsoftu vyplývá, že Internet Explorer 9 vylepší práci s panely použitím funkce Quick Tabs. Ta zobrazí všechny panely na zvláštní stránce spolu s náhledy a tlačítkem pro zavření každého z nich.

Při umístění kurzoru myši nad jeden z panelů se náhled zvětší, aby zobrazil více detailů, navíc lze panely přetahovat a přeskupovat. Raná verze nového prohlížeče je očekávána v březnu na MIX 2010.

Zdroj: Neowin

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. Hmm, ceny jsou prilis vysoke. Alespon pro nas cechy, prilis vysoke % ceny v porovnani s prumernou vyplatou. V jinych statech je mozna cena Windows v porovnani s vyplatou mnohem nizsi, ale u nas prilis drahe. Jeste tak litr, max. litr a pul bych jim dal za krabicovou verzi, ale vic v zadnem pripade. A tim nechci rict, ze jsem si Win ukradl 🙂 radsi nebudu rozpoutavat flame mezi OS 🙂