Vylepšete si klient pro stahování µTorrent podle svého

0

BitTorrent sítě jsou mezi uživateli populární především díky vysoké rychlosti stahování. Mezi oblíbené klienty právě pro tuto výměnnou síť patří miniaturní aplikace µTorrent, který v několika málo stovkách kilobajtů skrývá velmi schopný a svižný nástroj.

Vývojáři nyní přišli s myšlenkou, aby si každý uživatel mohl tohoto drobného klienta rozšířit doplňky třetích stran. V uplynulých dnech byl proto představen projekt Griffin, který pro tvorbu doplňků používá HTML a Javascript, k jejichž zpracování stačí použít již existující prohlížeč v systému Windows.

Miniaturní aplikace, které budou distribuovány jako soubory s .btapp příponou, pomohou µTorrent integrovat s jinými nástroji, což dělá například Virus Guard od BitDefenderu, který hledá ve stahovaných souborech viry. Navíc nabídnou přídavné rozhraní pro ovládání aplikace jako µGadget, který umožňuje rychlý přístup k µTorrentu z Firefoxu a Internet Exploreru nebo umožní rychlejší přístup k různým typům obsahu, o což se stará ukázkový doplněk VODO, jež umožňuje stahování volně šiřitelných filmů.

Experimentální alfaverzi µTorrentu 2.2 s podporou doplňků můžete stahovat zde.

Zdroj: Oficiální stránka

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. Asi to bude dobrá věc, ale mě stačí download manager ve Firefoxu, umí navazovat v případě přerušení stahování a rychleji, než dovolí linka, mi žádný download manager stahovat stejně nebude.