Vymáčkněte ze svého SSD maximum výkonu!

0

Rok 2010 by měl být rokem SSD zařízení: na našem serveru jste si mohli přečíst mnohé recenze a utvořit si tak názor, jestli na to už opravdu mají či nikoli. Mnozí z vás již možná podlehli SSD mánii a takový produkt mají ve svém počítači – v tom případě váš jistě bude zajímat, jak jeho výkon ještě o něco zvýšit.

Nemyslete si ale, že představený nástroj vám urychlí disk o 100%. Jeho autor se nesnažil o vytvoření zázračných postupů, kterými by docílil kýženého výsledku: místo toho „pouze“ slepil dohromady všechny nástroje, které se týkají nastavení chování disků, do jednoho programu a ten nazval „SSD Tweaker“. To samozřejmě nijak nesnižuje užitečnost této utilitky, která vám hlavně ušetří čas, jenž byste jinak strávili pátráním v systému Windows.

Popis všech nabízených možností by překročil rámec novinky a vystačil by i na pěkný článek, proto jej neposkytnu. Autor sám vychází vstříc i méně zkušeným uživatelům zakomponováním tlačítka „Auto Tweak Settings“, které bude většině lidem stačit. Nejnovější verzi nástroje SSD Tweak Utility stahujte ze serveru TechSpot.com.

Zdroj: TechSpot

Ohodnoťte tento článek!