Vypněte oznámení o problémech s počítačem ve Windows 7

0

Aplikace Centrum akcí nahrazuje Centrum zabezpečení, na které jsme byli zvyklí ve Windows XP a Vista. Uživateli oznamuje aktuální problémy s počítačem v oblasti bezpečnosti a údržby a to prostřednictvím malé vlaječky, která se zobrazuje v systémové oblasti hlavního panelu.

Pokud vám tato skutečnost nevyhovuje (používáte například alternativní program pro zálohování nebo si nepřejete mít nastaveno automatické stahování aktualizací systému), je možné tato hlášení vypnout.

Přejděte na Start | Ovládací panely | Systém a zabezpečení | Centrum akcí a v levém sloupci klepněte na položku Změnit nastavení Centra akcí. Nyní můžete zrušit kontrolování stavu jednotlivých komponent systému, jako je například firewall, antivirová ochrana, UAC nebo již zmíněné aktualizace. Stačí zrušit zatržení u příslušné položky a potvrdit klepnutím na tlačítko OK.

Klepnutím na odkaz Nastavení hlášení o potížích v dolní části okna můžete nastavit, jakým způsobem mají být vyhledávána řešení nalezených problémů. Tedy například jaké množství informací (a zda vůbec) má být odesíláno přímo výrobci systému.

Vypněte oznámení o problémech s počítačem ve Windows 7
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 1 hlas