Odstartovaly velké vánoční výprodeje her. Ušetříte na PC i konzolích

0
Herní ovladač
Ilustrační foto (zdroj: quakeboy / Pixabay)

Zapomeňte na pohádky nebo lyžování. V herních obchodech je teď tolik akcí, že vám na hraní nebudou stačit celé prázdniny nebo dovolená. Slevy si užijí konzoloví i PC hráči.

 

Hry pro PC

Steam nabízí akce až do 4. ledna 2018, ve slevě jsou jednotlivé tituly i celé balíčky. Kompletní Metal Gear Solid V se všemi DLC koupíte na 20 eur, Portal 2 je za 2 eura, Elite Dangerous za 6 eur, Euro Truck Simulator 2 za 5 eur. Akce platí i pro hardware, tedy Steam Link a Controller.

Humble Bundle zatím vánoční slevy nemá, ale slaví Indie Mega Week. V akci jsou pecky jako No Man’s Sky, Stardew Valley, Hellblade nebo Cuphead.

GOG nabízí až 90 % slevy, akce skončí 26. prosince. Ceny starších her Star Wars padly o 66 %, Mafia je za 7 eur, The Witcher III: Wild Hunt GOTY za 20 eur (dosud nejméně). Na své si přijdou i milovníci retra, sada prvních tří Mortal Kombatů stojí něco přes euro.

Fanatical (dříve Bundle Stars) prodající hry na Steamu taky hodně zlevnil. Shadow of War koupíte za 28 eur, Wolfenstein II: The New Colossus za 30 eur, Skyrim za 20 eur nebo kompletní Civilization V se všemi DLC za 10 eur.

Origin má v akci jak jinak než hry od EA. Aktuální Star Wars Battlefront II lze koupit za 36 eur, stejně jako také Fifa 18. Battlefield 1 můžete mít za 20 eur.

Uplay také zlevnil vlastní hry (tj. od Ubisoftu). Nový Assassin’s Creed Origins stojí 42 eur, South Park: The Fractured But Whole 30 eur, For Honor a The Division 20 eur a Rayman Origins je za 3,40 eura.

Hry pro PS4, Xbox One a Nintendo Switch

PlayStation Store rovněž zlevnil Star Wars: Battlefront II a Fifu 18 (1049 Kč), Skyrim (599 Kč), Assassin’s Creed Origins (1329 Kč), GTA V (899 Kč), The Witcher III: Wild Hunt GOTY  (549 Kč), Wolfenstein II: The New Colossus (899 Kč), v akci jsou i hry sérií Uncharted, Final Fantasy, Mortal Kombat, Tom Clancy’s apod.

Xbox Store také naděluje. Battlefront II, Shadow of War, Forza Motorsport 7 nebo Destiny 2 stojí okolo 1200 Kč, Assassin’s Creed Origins je za 1500 Kč, na starší hry jsou slevy i více než 60 %.

Nintendo eShop má 25% a větší slevy na WWE 2K18, L.A. Noire, Farming Simulator, Fifu 18, Rocket League, Mario + Rabbids Kingdom Battle, Lego hry apod.

Ohodnoťte tento článek!