Vyšel Outlook Connector 12.1 Beta

0

Outlook Connector je bezplatný doplněk od Microsoftu pro program Outlook. Umožní propojení této aplikace s poštovní schránkou u služby Live Hotmail a plné využití protokolu MAPI pro synchronizaci obsahu poštovních složek.

Outlook Connector poskytuje skutečnou synchronizaci, nikoli jen obyčejné „zanechat poštu na serveru“. Díky propojení s Hotmailem pak uvidíte stejný obsah v Outlooku, mobilním telefonu, na jiném počítači i ve webovém prohlížeči. Po instalaci Outlook Connectoru tak Outlook funguje podobně jako zdarma dostupný Windows Live Mail.

Nový Outlook Connector přináší větší rychlost a především podporu synchronizace kalendáře v Outlooku. Ta byla dříve placená, nyní je zdarma a synchronizace probíhá oproti Windows Live Calendar Beta. Naplánované události tak uvidíte nejen na jakémkoli počítači s Outlookem, ale i přes webový prohlížeč.

Outlook Connector můžete stahovat z Microsoft Download Center.

Zdroj: Microsoft Office Outlook Team blog

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. K této novince dodávám: Cuil.com prozatím není připraven v rámci ČR konkurovat Googlu, v podstatě ani MSN Live. Například při zadání takévého klíčového slova jako „Česká republika“ je výsledek žalostný. Chce to čas. Tvorba výsledků vyhledávání však rozhodně nezajímavá není.