Vyšla také nová testovací Opera 11.50

0

Minulý týden jsme psali o další inkarnaci Opery 11.50 Swordfish, jež k nám dorazila prostřednictvím sestavení Next. V pátek se objevily ještě další dvě verze (druhá byla opravná) a přinesly několik novinek.

  • Zoom stránky Speed Dials lze manuálně nastavit až na 30 % (doteď 50 %).
  • Pokud do vyhledávacího pole vložíte odkaz a stisknete kombinaci Ctrl+Shift+V nebo vyberete „Vložit a přejít na“, adresa se vyhledá výchozím enginem. Doteď se na adresu přešlo, jako byste ji vepsali do adresního řádku.
  • Pokud chcete některý odkaz otevřít na pozadí, stačí držet Ctrl a klepnout. Funguje to tak i v ostatních prohlížečích. Opera, která s funkcí načítání na pozadí přišla jako první, si nicméně strále udržovala zkratku Ctrl+Shift+klepnutí. Teď budou fungovat obě zkratky.

Kompletní seznam oprav

Stahovat můžete odsud.

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. Cena je myslím dost znatelně přehnaná. WinRAR je navíc dnes již dávno překonaný. Třeba takový 7zip dnes dosahuje daleko lepších výsledků při kompresi i dekompresi, i jeho vlastní kompresní formát dosahuje menších velikostí, zabezpečení a výkon jsou před WinRARem, a je navíc zdarma pod licencí GNU/LGPL. Přesto věřím, že WinRAR je dnes v paměti zapsaný u mnohých lidí :).

  2. Také jsem od 7zipu odešel zpátky k WinRARu, je sice nádherné, že je to bezplatný software, co je mi to platné, když WinRAR funguje lépe a bezproblémově. A cena na sw.cz je aktuálně 804Kč vč. DPH, což je velmi dobré.
    dejv