Výstavy Digitex a Interkamera navždy zrušeny

0

Loňský ročník byl tím posledním, kdy se tyto akce pořádaly. Společnost Veletrhy Brno zkoumala aktuální dění na trhu a usoudila, že kvůli stagnaci se už pořádání nevyplatí. Výstava elektrotechniky a digitální zábavy Digitex a fotografické techniky Interkamera tak letos pořádány nebudou, v budoucnu se s nimi také nepočítá.

Zájem o tuto techniku klesá, a to nejen u nás. Kvůli krizi lidé i společnosti šetří, nákupy více poznamená internet a během posledních deseti let už není uváděno tolik novinek. A když už, tak na velkých mezinárodních výstavách jako CES (Las Vegas) nebo IFA (Berlín). Letošní ročník by ale v případě Digitexu mohl být zajímavý. Televize ve 3D, nové herní konzole a technologie mají co nabídnout. Akce byly naplánovány na 7.–10. října společně s veletrhy Sport Life, Bike Brno, Boat Brno a Caravaning Brno. Těch se však zrušení netýká.

Pamatujete náš počítač v akvárku?

Kdo na podzimní brněnské veletrhy jezdíval pravidelně, musí uznat, že úroveň a atraktivita výrobců každým rokem klesala. Ještě před dvěma lety jste mohli navštívit stánek našeho vydavatelství na plnohodnotném Invexu, současně probíhal i Digitex a Interkamera. Loni byl zrušen/nahrazen Invex za odborné ICT a byznys setkání Invex Forum. To je letos v programu 14. a 15. září. Vydrží však i do příštího roku?

Tipy:

Zdroj: BVV

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář