Vytvořte si vlastní 3D svět ve Virtual Earth

0

Odpovědí Microsoftu na Google Earth se již dříve stal program Virtual Earth. Nedávno byla obohacena o podobnou funkcionalitu, jakou již déle nabízí zmíněná konkurenční aplikace: Do mapy lze jednoduše přidávat různé 3D objekty a výsledné dílo sdílet s ostatními.

Pokud umíte modelovat akorát tak z plastelíny, není ještě nic ztraceno. K dispozici jsou různorodé objekty z rozsáhlé knihovny od 3Dvia komunity. Najdete mezi nimi všelijaké budovy, dětská hřiště, letadla a spousty dalších věcí, s nimiž si snadno vyzdobíte vybrané místo na virtuální zeměkouli.

Důraz byl kladen na jednoduchost ovládání. Manipulování s objekty je tedy velice intuitivní a vhodné i pro začátečníky. Každý si tak může vytvořit třeba celou virtuální procházku svým upraveným 3D světem. Virtual Earth s 3Dvia lze stáhnout zde, popřípadě si můžete prohlédnout demonstrační video níže.

Zdroj: Softpedia

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. Já teda nevím, ale mě hlavní panel v podání Win7 vyhovuje, přijde mi přehlednější než dosavadní řešení. Spuštěný program a nespuštěný zástupce se rozeznají na první pohled.
    Spíš mě štve, že už nejde použít číslo z Vista RC1, takže mám jen třicetidenní verzi, snad funguje aspoň rearm…