Vyzkoušejte hosting v cloudu

0

Cloudový hosting WEBCLOUD.CZ představuje jedinečnou nabídku na českém trhu. Splňuje všechny požadavky na cloudovou službu a díky tomu nijak neomezuje své uživatele.

Za to vše účtuje WEBCLOUD.CZ pouze 2 Kč za každý započatý GB uložených dat denně, bez jakýchkoli zřizovacích nebo pravidelných měsíčních poplatků. S depozitem, který získáte při registraci CZ domény na DOMENA.CZ, tak můžete na WEBCLOUD.CZ provozovat i několik samostatných webů až půl roku zcela zdarma.

WEBCLOUD.CZ je jediný skutečně cloudový hosting na českém trhu, který se v každém okamžiku přizpůsobí vašim potřebám a nebude váš internetový projekt nijak omezovat. Existuje mnoho důvodů, proč zvolit WEBCLOUD.CZ:

1. Škálovatelný výkon serverů 

WEBCLOUD.CZ reaguje na potřeby návštěvníků vašich webů a podle nich zvyšuje svůj výkon. Při výkonnostních špičkách se do hry zapojí virtuální stroje, schopné okamžitě navýšit výkon platformy.

2. Neomezený objem přenesených dat

Ať už vaší webovou prezentaci shlédne jakékoliv množství lidí, kteří si stáhnou libovolné množství dat, WEBCLOUD.CZ vám za datové přenosy neúčtuje ani korunu navíc.

3. E-mail bez limitů

WEBCLOUD.CZ nabízí neomezený počet schránek s neomezenou kapacitou. Pro vaše pohodlí je standardně aktivován účinný antivir a antispam.

4. Zálohování každých 60 minut

Vysoká spolehlivost několika synchronizovaných rychlých diskových polí je dále posílena pravidelným zálohováním, které probíhá každou hodinu.

5. Jednoduché zřízení hostingu

WEBCLOUD.CZ podporuje standardní webové technologie – Apache, MySQL a PHP. Připraveny jsou i šablony pro rychlé zřízení webových prezentací, e-shopů, fotogalerií i diskusních fór.

Vlastní CZ doména – známka serióznosti

Zcela nepochybně je lepší investovat pár korun do vlastní CZ domény, nežli provozovat web na doméně třetího řádu. Stránky s vlastní doménou budou určitě vypadat seriózněji a bude jasné, že to jejich provozovatel myslí se svým působením na internetu opravdu vážně. Vlastní doména je zároveň vizitkou majitele webu a příležitost, jak si vybudovat jméno. Nehledě na to, že na ní ještě můžete mít svůj vlastní, snadno zapamatovatelný e-mail.

Jestliže si nyní pořídíte novou CZ doménu (nebo prodloužíte registraci domény již existující) prostřednictvím služby DOMENA.CZ, získáte k tomu zdarma i depozit pro cloudový hosting na unikátní cloudové platformě WEBCLOUD.CZ. S pomocí připravených šablon a předinstalovaných publikačních systémů si pak můžete během chvilky spustit vlastní web v cloudu.

Obě služby provozuje společnost IGNUM, držitel nejvyššího stupně certifikace udělované registrátorům domén sdružením CZ.NIC, správcem české národní domény. Certifikace registrátorů CZ domén je zárukou nejvyšší kvality poskytovaných služeb nejen při samotné registraci CZ domén, ale například i při využití zabezpečení stránek pomocí technologie DNSSEC a dostupnosti technické podpory.

Zabezpečení domén pomocí technologie DNSSEC (Domain Name System Security Extensions) poskytuje uživatelům internetu ochranu před podvrženými webovými stránkami, vytvářenými s cílem získat citlivé osobní informace. V současné době je pomocí DNSSEC zabezpečeno více než 370 000 z bezmála jednoho milionu registrovaných CZ domén.

Ohodnoťte tento článek!