Vyzkoušejte Spin Tires – perfektní demo ruského trucktrialu s novým Havokem

0

Na Kickstarteru od minulého týdne můžete pár dolary přispět na unikátní simulátor, který vzniká v malém anglickém studiu Oovee. To se původně zabývalo pouze programováním addonů do her jako Microsoft Flight Simulator nebo RailWorks Train Simulator. Nyní však žádají 40 000 GBP na hru Spin Tires, v níž se z hráčů stane řidič jednoho z legendárních sovětských tahačů. Nejedná se však o žádné dálkové cestování jako v neméně zábavném Euro Truck Simulatoru. Ve hře si užijete především pořádnou dávku truck trialu. Ostatně nejvíc řekne video:

Nejlepší na celém projektu je, že si již můžete stáhnout technologické demo. V tom se posadíte do kabiny monstrózního tahače MAZ 537, s nímž se můžete projet na malé mapě. Ta je především plná bahna a potkáte na ní i několik vodních ploch. Kromě perfektně detailního modelu samotného vozidla je úžasná především fyzika, kterou má na starost engine Havok. Skvělá podívaná je na pracující čtveřici náprav, bahno převalující se mezi koly i vodu vytékající z kabiny. A k zahození není ani reálný zvuk běloruského motoru.

Spin Tires
Spin Tires

Spin Tires Spin Tires Spin Tires

Pokud se povede vybrat dostatek financí, vývojáři slibují pokračování předchozí verze Spin Tires 2011 na leden příštího roku. Kromě skvělé fyziky a grafiky by měla nabídnout i podporu pro herní volanty. Navíc by mohl přibýt i multiplayer či verze pro Mac.

 

Technologické demo rozhodně doporučuji stáhnout, a to i v případě, že nejste fanoušky truck trialu, fyzika totiž rozhodně stojí za to.

Ohodnoťte tento článek!