WD Nomad: pro novodobé elektronické nomády

0

Western Digital přichází s robustním pouzdrem WD Nomad, které bylo navrženo tak, aby chránilo přenosné pevné disky řady My Passport před nárazy, vlhkostí, prachem a špínou – zkrátka před všemi nepříjemnostmi, které vás můžou na cestách potkat.

Na rozdíl např. od měkkého pouzdra WD My Passport Carrying Case, který disk ochrání pouze proti lehčím nárazům, slibuje WD Nomad ochranu před pádem z výšky až 2 metry. Vyznačuje se totiž tvrdou skořepinou z polykarbonátu a vnitřní jemnou výplní z elastomeru, který pohlcuje nárazy. Pouzdro odpovídá armádním normám na odolnost. Pevný uzávěr a silikonové těsnění pak nedovolí proniknutí špíny, prachu a vlhkosti.

Jednoduchý design zahrnuje vstup pro kabel USB, takže k disku je možné se připojit i v případě, že je uschován v pouzdře. Vnější jednolité poutko dovoluje uživateli připnout karabinu, kabel či silonové očko a zavěsit na batoh, kabelku či na brašnu na fotoaparát.

Podle výrobce je pouzdro WD Nomad ideální pro dobrodruhy, fotografy, podnikatele na cestách a všechny ostatní, kteří pracovně či soukromě nosí své digitální vybavení při sobě. Nomad Nové pouzdro WD Nomad je kompatibilní s disky řady My Passport, včetně My Passport Essential, My Passport Essential SE, My passport Elite, My Passport for Max, a My Passport SE for Mac.

WD Nomad je k dostání ve vybraných prodejnách prostřednictvím distributorů a prodejců produktů WD. Doporučená cena činí 23 eur (přibližně 550 Kč).

Zdroj: TZ Western Digital

Nomad

Nomad

Ohodnoťte tento článek!