WebMatrix: stahujte nástroj pro vývoj webu snadno a rychle

0

Microsoft nabízí celou řadu vývojových nástrojů a dokumentů pro tvorbu široké škály aplikací. Nový nástroj WebMatrix by měl poskytnout kompletní řešení pro vývoj a testování webových stránek a webových aplikací.

WebMatrix v sobě integruje webový i databázový server, editor zdrojových kódů a další nástroje pro následné nahrání webu na FTP server, optimalizaci pro vyhledávače a další úkony spojené s tvorbou, provozem a publikováním stránek.

Betaverzi tohoto nástroje si může zdarma stáhnout každý a využít tak široké škály nástrojů, návodů i šablon, se kterými vytvoří zcela nový web od nuly, či použije některý z nabízených redakčních systémů. Program nabízí moderní rozhraní s panelem nástrojů Ribbon a snadný přechod k pokročilejšímu Visual Studiu.

Zdroj: Microsoft

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. Co já vim, tak je limit 32-bit platformy 3GB. Větší část posledního gigabajtu si vezme systém pro sebe a prakticky je tak na 32-bit Windows k dispozici cca 3,15-3,5GB paměti (nikdy jsem neviděl 4). Pokud se pletu opravte mě, ale na odpovědi nikdy ve forech stejně nekoukam 🙂