Webová browsadla za super cenu

0

hračky jsou. Tak například dva nové handheldy společnosti LeapFrog přinášejí možnost bezdrátového prohlížení webu (via Wi-Fi) za cenu pod sto dolarů (tedy méně než dva tisíce korun).

Je to zkrátka pokrok: oba modely označené jako Leapster2 Learning Gaming System jsou dnes v podstatě zařízením stejné kategorie, jakou byly za dob mého mládí digitální hry sovětské společnosti Elektronika (já měl Chobotnici a hodně jsem záviděl těm, kteří sehnali nedostatkového vlka z Jen počkej, Zajíci!). Jen Leapster2 nabízí navíc procesor (ARM9 na 393 MHz), paměť (256 MB Flash), barevné LCD (320 x 240 bodů, dotykový TFT) a linuxový systém s webovým prohlížečem. A samozřejmě na nich lze hrát také hry, dodávána je například Star Wars: The Clone Wars.

Oba handheldy jsou k dispozici za cenu 70 a 90 dolarů + příplatek za software ve výši 30 dolarů, do prodeje vtrhnou někdy v době letních prázdnin.

 Odkazy k tématu: tisková zpráva LeapFrog | hra –≠–ª–µ–∫—Ç—Ä–æ–Ω–∏–∫–∞ –ù—É, –ø–æ–≥–æ–¥–∏! | hra –≠–ª–µ–∫—Ç—Ä–æ–Ω–∏–∫–∞ —Ç–∞–π–Ω—ã –æ–∫–µ–∞–Ω–∞

Webová browsadla za super cenu

Ohodnoťte tento článek!

Sdílejte