Wi-Fi rádio s off-line poslechem

0

a rádi byste její pořad slyšeli i tehdy, kdy nejste zrovna v dosahu? Pořídili jste si z tohoto důvodu iPod nebo jiný hudební přehrávač, ale zjistili jste, že formou podcastů je dostupná pouze část obsahu, která vás zajímá? Máme pro vás řešení.

Jmenuje se Slacker Portable a jedná se o Wi-Fi rádio, které stojí někde na půli cesty mezi klasickým rádiem a hudebním přehrávačem. Zatímco přehrávače umožnují přehrávat pouze hudbu, kterou jste si zakoupili, se Slackerem Portable můžete poslouchat také hudbu, za kterou neplatíte – úplně stejně, jako když v autě naladíte například Radiožurnál.

Slacker Portable má totiž vnitřní Flash pamět (k dispozici jsou velikosti 2 GB za 199 dolarů, 4 GB za 249 dolarů a 8 GB za 299 dolarů), do které můžete ukládat jak vlastní soubory (jejichž množství je omezeno v závislosti na verzi na 500 MB, 1,5 GB nebo 4 GB), zbývající prostor je používán pro “cachování” oblíbených radiových pořadů.

Vše má fungovat tak – tedy alespon podle demostračního videa, že přehrávač necháte přes noc připojen k vaší Wi-Fi síti (a samozřejmě na nabíječce), jejímž prostřednictvím bude celou noc stahovat váš oblíbený obsah. Hudbu pak posloucháte stejně jako obyčejné rádio – hudba je prokládána pevně určeným poměrem reklam, v jedného hodině můžete přeskočit pouze šest skladeb. Samozřejmě je k dispozici také prémiový účet (7,50 dolarů za měsíc), který nabízí poslech bez reklam a bez omezení počtu skladeb k přeskočení.

Kompletní fotogalerie

Kapacitu jednotlivých modelů již známe, společnou mají výdrž na akumulátory (10 hodin), bezdrátové připojení Wi-Fi (802.11 b/g), čyřpalcový barevný displej (se slušným rozlišením 480 x 272 bodů), hmotnost 130 gramů a rozměry 70 x 16.5 x 109 milimetrů.

 Odkazy k tématu: domovská stránka Slacker | přehrávač na videu | softwarové alternativy

 

Wi-Fi rádio s off-line poslechem

Ohodnoťte tento článek!

Sdílejte