Wii Laptop: přenosné Nintendo z garáže

0

Ještě než Nintendo uvede přenosnou konzoli 3DS, objevili se nadšenci, kteří předělali vlastní „Wiička“. Vykuchali komponenty z původní krabičky, přidali displej, reproduktory a vlastní akumulátor. Inspirovat se můžete například povedeným modem od ShockSlayera.

Z původního Wii zanechal pouze základní desku, místo DVD mechaniky připojil 2,5″ SATA disk. Ten byste běžně nezprovoznili, proto je nutný speciální USB boot loader SunDriver, který dovolí spouštět hry i z pevného disku. Fungují ripnuté tituly z Wii i předchůdce GameCube. Upravený software je samozřejmě nelegální, proto vás k podobným činům nemůžeme nabádat.

ShockSlayer svůj Wii Laptop osadil 7″ displejem, třemi reproduktory a akumulátorem. Sice neprozradil, jak dlouho vydrží bez připojení k síti, ale zato ukázal, že konzole skutečně funguje…

Tip: Přenosnou verzi můžete udělat také z Xboxu 360.

Zdroj: ModRetro (via Electronista)

Wii Laptop: přenosné Nintendo z garáže
Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. Opět EU a její regulace… Výrobci se na tom dohodli sami a žádnou EU k tomu nepotřebovali… Až někdo vymyslí něco lepšího nebo nebude tento konektor pro daný mobil vhodný (např. rozměr), tak má smůlu, protože by porušil zákon….