Nyní už oficiálně. Windows 10 je aktivně používán na 700 milionech zařízeních

Milník, který nebyl překročen do doby konání konference Build, byl úspěšně zdolán.

0
Windows 10
Windows 10

Je to zhruba měsíc, co Microsoft na konferenci Build 2018 nemohl oznámit, že Windows 10 pohání 700 milionů zařízení. V té době byl milníku blízko, teprve na samém začátku června firma na první ze série akcí Insider Dev Tour ohlásila, že milník překročila. V tuto chvíli tak můžeme oficiálně říct, že Windows 10 najdeme na více než 700 milionech aktivních zařízení.

Tím se myslí zařízení, která se připojí k internetu alespoň jednou do měsíce. Současně je potřeba dodat, že tím spíše působí úctyhodně a současně nezodpovědně postup firmy v otázce aktualizace systému. Nedávno jsme se dozvěděli, že distribuce April Updatu nabrala výrazně rychlejší tempo než minulé pokusy.

Systém se za jediný měsíc dostal na polovinu zařízení s Desítkami. A těch je teď víc než kdy dřív. Koncept systému jako služby byl tímto naplněn, současně postup přinesl řadu potíží. Podotýkám, že kvantitativní data nevypovídají nic o spokojenosti zákazníků a zákaznic se systémem. Jen ukazují, že zatím jsou subjekty ochotné na Desítky přecházet.

Nyní už oficiálně. Windows 10 je aktivně používán na 700 milionech zařízeních
Ohodnoťte tento článek!
3.7 (73.33%) 3 hlasů