Windows 7 beta končí, RC k dispozici jen do srpna

0

Červen se blíží ke konci, stejně jako neomezený běh systému Windows 7 Beta (sestavení 7000). Počínaje 1. červencem začne nepříjemné vypínání každé dvě hodiny následované úplnou nefunkčností o měsíc později.

Naštěstí je k dispozici Release Candidate s pořadovým číslem 7100 a mnoha vylepšeními. Aby Microsoft zabránil další stahovací horečce s nepříznivým dopadem na servery a v konečném důsledku i na zájemce o poslední veřejnou testovací verzi, nabízí RC po docela dlouhou dobu: od 5. května až do 15. srpna.

Po tomto datu si už systém nevyzkoušíte a budete muset počkat na vydání finální verze. Proto stahujteEN, dokud to jde. Release Candidate s dvouhodinovým vypínáním počká až do 1. března 2010. Vývojáři rovněž uvítají váš názor na jednotlivé části systému, který jim můžete předat na této stránce.EN

Zdroj: Windows Team Blog

Windows 7 beta končí, RC k dispozici jen do srpna
Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. bud maj ty prezencky nejak “zrychleny” nebo to jedou na docela slusnym PC 😀 jede to totiz podezrele rychle :D. a jinak se da rict, ze sou to vicemene nic nerikajici prezentaci (zejmena posledni 2)