Windows 7 bude možné koupit o něco dříve

0

22. října se Windows 7 oficiálně začne prodávat v pěti hlavních jazykových variantách, 31. října pak v ostatních variantách včetně češtiny. Dle nejnovějších informací však půjde tento systém na některých místech zakoupit asi týden před oficiálním uvedením.

Aby menší výrobci počítačových sestav získali proti OEM gigantům a obchodním řetězcům jistou konkurenční výhodu, mohou se svolením Microsoftu začít prodávat stroje vybavené Windows 7 hned, jak obdrží produktové klíče.

Firmy měly na testování a přípravu Windows 7 pro hladký běh na svých zařízeních několik měsíců a momentálně potřebují pouze produktové klíče, aby mohli začít distribuovat. Menší výrobci tyto klíče obdrží zřejmě 13. října a díky tomu se pravděpodobně v určitých obchodech dočkáme zařízení vybavených sedmými Windows několik dní před oficiálním zahájením prodeje.

Zdroj: Neowin

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. Už vidím jak takový mravenec zachytí něco podezřelého. Jak sebou bude vláčet databázi „podezřelosti“? Kdy a jak si jí bude aktualizovat? Kolik takových mravenců může na lince být a jak to zpozdí síťový provoz když každý mravenec bude očuchávat každý paket? Jak moc se mravenečci nechají zlákat schválně vypuštěnou návnadou aby svými hejny zpomalovali a zatěžovali počítače konkurence? Ech…!