Windows 7 Codec Pack: přehrajte cokoliv

0

Pokud se často setkáváte s problémy při přehrávání multimédií, vyzkoušejte Windows 7 Codec Pack. Slibuje totiž podporu obrovského množství audio i video formátů: přehrát by měly jít údajně všechny existující formáty, kromě komerčních, vyžadující speciální přehrávač.

Autoři rovněž slibují minimální vliv na výkon, stabilitu a obsazené místo v systému, nulové konflikty a plnou podporu Windows 7. Balíček lze instalovat ve dvou módech: jednoduchý pro začátečníky a pokročilý pro ty, kteří chtějí mít nad instalovanými komponentami plnou kontrolu.

Ačkoliv je k dispozici zdarma ke stažení na této stránce, instalátor ve výchozím nastavení mění domovskou stránku a vyhledávač ve vašem prohlížeči, naštěstí lze toto při instalaci zrušit.

Zdroj: Windows7codecs.com

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. Nekteri mozna rikate, ze Microsoft nema co instalovat veci do cizich programu, ale podivejte se, jak dneska funguje vetsina velkych linuxovych distribuci, ktere maji repozitare softwaru a funguje tam balickovaci system, ktery instaluje a updatuje automaticky naprosto vsechny softy. Kdezto ve Windows musite vsechno instalovat sami rucne a pak se i sami starat o updaty.

    Takze ja bych chtel, aby Windows Update updatoval uplne vsechno.