Windows 7: Přijde dříve, než mnozí očekávali

0

Pokud se Microsoftu vydaří plány, budeme si moci Windows 7 nadělit pod stromeček na příští Vánoce. Windows 7 by totiž mohl vyjít asi v polovině následujícího roku, aby výrobci počítačových sestav měli dost času připravit počítače s tímto systémem pro předvánoční nákupní horečku.

Tyto informace k nám pronikly z Windows Hardware Engineering Conference v Los Angeles, konkrétně z prezentace Jima Howea. Oficiálního data se ale asi nedočkáme, protože se Microsoft chce vyhnout situaci, kdy se kvůli zpoždění musí datum vydání měnit. Přesto ale Jim Howe prohlásil: „Středem pozornosti (příštích) svátků bude definitivně (Windows) 7“.

Jediné co softwarový gigant neustále oficiální opakuje, je plán vydat Windows 7 během tří let od ledna 2007, tedy data nástupu Windows Vista na trh pro běžné zákazníky. Rovněž bylo řečeno, že (veřejnou) betaverzi Windows 7 můžeme očekávat na počátku příštího roku. Co se týče české verze, tak ta se na trhu objeví 45 dní po verzi anglické.

Zdroj: ZDnet

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. Zarytí odpůrci MS budou tvrdit, že vlastně nejde o nic nového a že podobné řešení si mohou napsat a postavit sami, atd. (a budou mít pravdu), ovšem pro mě to je další důkaz toho, že Microsoft přináší mnoho skvělých a použitelných služeb, bez toho, že by k nim člověk musel dlouze studovat manuály, atd.

    Přemysl „Mr.Gentleman“ Vavroušek aka DJ.Snail