Windows 7 se prodává lépe než Harry Potter

0

Když se Windows 7 v červenci poprvé objevil v obchodech k předobjednání, za pouhých prvních osm hodin bylo objednáno více kopií, než operačního systému Windows Vista za celou dobu jeho předobjednávkové akce.

Nový systém vyvolal velký zájem uživatelů a řadu kladných reakcí, na rozdíl od nepříliš oblíbeného předchůdce, Windows Vista. Enormní popularitu dosvědčuje i nový rekord: v počtu předobjednávek v britském Amazonu překonal dosavadní jedničku, Harryho Pottera.

Jediným produktem, jež se za poslední tři měsíce prodával více než sedmá iterace Windows, je kniha The Lost Symbol od Dana Browna. Dnes (22. října) se hlavní jazykové verze Windows 7 poprvé začnou poprvé prodávat v obchodech a řada dalších zákazníků obdrží své předobjednané kopie.

Zdroj: TG Daily

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. Ahoj. Jsem uživatel Mac OS X a nový Windows se mi moc líbí. Má pěkné funkce a velice dobře se s ním pracuje. Nemám rád spory tupu WINDOWS x MAC OS X x LINUX. Lidé by si měli uvědomit, že jsou to zcela rozdílné systémy a taky tak k tomu přistupovat. Na každý pád reklamy jsou nápadité a dobře provedené. Taky docela vtipné. Windows 7 se povedl…