Windows 7 Service Pack: beta již v dubnu?

0

Ruský server Wzor zveřejnil informace ohledně údajného vývoje prvního servisního balíčku pro systém Window 7; sám Microsoft však zatím nadále zachovává mlčení, a tak je třeba tyto uniklé novinky brát s jistou dávkou obezřetnosti.

Vývoj Service Packu 1 pro Windows 7 je údajně v plném proudu, neboť Microsoft prý mezi 11. lednem a 2. březnem zkompiloval 35 sestavení, tedy téměř jedno každý den. Všechna tato sestavení se stále nacházejí v pre-beta fázi.

Dle očekávání bude betaverze Windows 7 SP1 hotová někdy v polovině dubna, ovšem dle předchozích spekulací bude uvolněna pro širokou veřejnost až v červnu, nebo červenci. Na potvrzení nebo vyvráceni těchto informací si však musíme počkat na vyjádření Microsoftu.

Zdroj: Softpedia

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. jsem zastáncem originálek.Dlouho jsem měl net přes wifi a můžu Vám říci ,že peklo a tak si nedovedu představit jak bych si při výpadkách signálu zahrál.Prostě bomba.To jsi spousta lidí řekne, proč si kupovat drahou hru kterou si stejně neužije a raději jí ukradne.Super.

  2. Nejlepší je, že při výpadku nejen že se dál nedostanete, ale hra nejde ani uložit ale bez uložení se vypne, to znamená, že teoreticky můžete neustále hrát prvních 10 minut znova.
    Pochopím jednorázové ověření při spuštění – ale permanenci nechápu a nechápu proč nepočítají s výpadkem a alespoň hru neuloží, ale jen jí vypnou. Za to bych si nekoupil od této firmy ani reklamní letáček. Myslím, že tato firma si tluče hřebíčky do rakve a že v tom překonává microsoft.