Windows 7 slaví úspěch: 150 miliónů prodaných kopií

0

V kontrastu ke svému předchůdci si Windows 7 během krátkého času získal obrovskou popularitu mezi řadou uživatelů, ať už v domácnostech nebo firmách. To dokazuje především jeho velmi rychle rostoucí podíl na trhu.

Dle Microsoftu je Windows 7 nejrychleji prodávaným operačním systémem v historii, neboť se každou sekundu prodá sedm kopií, což příhodně zapadá do řady „sedmičkových“ kampaní, jako Windows 7 hamburger nebo restaurace.

Celkem se od vydání tohoto systému 22. října minulého roku prodalo 150 miliónů licencí, 75 % organizací se pak chystá, nebo již přešlo na tento nový systém. Co si myslíte vy? Zaslouží si Windows 7 takovou popularitu, nebo se jedná jen o „vylepšenou Vistu“?

Zdroj: Windows Team Blog

Windows 7 slaví úspěch: 150 miliónů prodaných kopií
Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. Co to je za blbost: “Veřejná betaverze tohoto balíčku se pomalu blíží, měla by se objevit už v červenci” ??? Já jí stahoval nedávno a přímo ze stránek Microsoftu !!! Že bych byl u nich vedenej jako “tester”? Stejně je jenom na “englich” verze Windows 7. A když ho někdo chce nahrát, tak musí českej jazykovej balíček odinstalovat a po nainstalování sp1b češtinu v update mít nebude.