Windows 7 SP1 je na MSDN/Technetu, veřejně 22. února

0

 

Operační systém Windows 7 si získal značnou oblibu i bez prvního servisního balíčku, stále se však najdou uživatelé a firmy, které na něj čekají, neboť i přes opačné tvrzení Microsoftu považují systém za nedoladěný, pokud není k dispozici alespoň jeden servisní balíček.

Nejenom pro tyto opatrné uživatele je tak určen Windows 7 Service Pack 1, který již v konečné formě putuje po výměnných sítích a nyní je k dispozici i předplatitelům MSDN a Technetu. Ostatní se dočkají už brzy: 22. února bude první servisní balíček veřejně k dispozici ke stažení samostatně i skrze Windows Update.

Novinek však nepřináší moc, jedná se v podstatě o kumulaci dříve vydaných aktualizací a podporu několika nových technologií, mezi nové funkce tak patří pouze pokročilá vzdálená plocha RemoteFX a technologie pro dynamickou alokaci paměti pro virtuální stroje Dynamic Memory, obě přitom využijí pouze ti, co mají Windows Server 2008 R2 SP1, tedy serverovou variantu Windows 7, pro kterou je tento balíček záplat určen také.

Zdroj: Neowin

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. Problém u Lenovo System Update je v něčem jiném. Spočívá v tom, že program při spuštění ověřuje verzi Windows. Pokud ji nemá nadefinovánu, tuto verzi prostě nezná a vyhodí chybové hlášení. Navíc je SP1 nedostupný pro veřejnost. Je pouze ke stažení na MSDN a Technetu, ke kterému já mám přístup. Lenovo v nejbližších dnech upraví System Update tak, aby aktualizované verze W7 poznal. Pokud máte problém existuje řešení:http://www.wincert.net/tips/microsoft-windows/windows-7/2372-thinkvangage-system-update-4-error-while-gathering-user-information-windows-7-sp1.html