Windows 7 SP1 zatočí s více jak 70 druhy cracků

0

Microsoft v únoru tohoto roku vydal skrze Windows Update aktualizaci KB971033, která znemožnila přes 70 způsobů podvodné aktivace systému Windows 7. Tento balíček byl vydán především za účelem ověření, zdali je zakoupená kopie systému pravá, nebo ilegální.

Ti, kteří si Windows 7 vědomě opatřili nelegální cestou a doposud mohli aktualizaci jednoduše neinstalovat a nadále tak používat pirátskou kopii systému Windows 7 však přijdou s prvním servisním balíčkem zkrátka.

Tato protipirátská aktualizace je totiž v Service Packu 1 (včetně jeho prozatím neveřejné betaverze) přímo integrována. Díky tomu Microsoft způsobí nefunkčnost celé řady cracků a podvodných způsobů aktivace u všech, kdo si s jejich pomocí Windows 7 SP1 nainstalovali nebo si v budoucnu nainstalují.

Zdroj: Softpedia

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. To je sice hezke, ze jim ukazou zdrojove kody… ale stejne jim to nedovoli si to z nich zkompilovat, takze je to stejne jedno. Nikdo nema jistotu, ze ta verze co pak nasadi byla zkompilovana z tech samych zdrojaku a neni prolezla backdoory az po usi.