Windows 7 SP2 zlepší spolehlivost na procesorech Intel Core a Xeon. Opravu lze stáhnout nyní

0

Problémy by se naštěstí neměly týkat většího počtu uživatelů, avšak setkat se s nimi na procesorech od Intelu můžete. Alespoň u řady Core a u serverového Xeonu. Windows 7 a Windows Server 2008 R2 (v obou případech s i bez Servisního balíčku) se chová nestabilně nebo nesprávně, ale jen ve spojení se staršími procesory vyrobenými mezi roky 2006 a 2008.

Konkrétně jde tedy o rodiny Intel Xeon a Intel Core s kódovým označením „Penryn“ a „Merom“. Postiženy jsou kousky, u kterých je řada nebo model označena číslem šest. Model pak mohou ještě označovat čísla 15, 22, 23 a 29.

Pokud jste identifikovali váš procesor a potíže se systémem se vám nevyhnuly, můžete si již nyní vyžádat hotfix Fix354822, případně si pročtěte dokumentaci v článku KB 2493989 ve znalostní databázi. Chybu přirozeně opraví i další Servisní balíček pro uvedené systémy.

Zdroj: Softpedia a Technická podpora Microsoftu

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. Ja by som privítal, práve tú podporu pre USB 3.0, pre Win.XP.

    XP neni ani náhodou „mrtvý“. Stále ho používa najväčšie množstvo uživateľov na celom svete. Má jednoznačne najpelšiu kompatibilitu so software a je dokonale odladený, čo zatiaľ ani o Win.7 neplatí.

    Ak sa nemýlim, stale je to najpoužívanejší OS na svete. Takže ?????