Windows 8 beta se blíží. Naznačují to dva obrázky

0

Včera jste si mohli přečíst plán vydání Windows, který možná unikl Microsoftu. Podle něj bychom si na plnohodnotnou betaverzi chystaného systému počkali do ledna na CES 2012. I kdyby šlo o podvrh nějakého vtipálka, beta skutečně bude další vývojovým milníkem Windows 8. A že se tudíž testuje, by si domyslel úplně každý.

Tip: Plány Microsoftu zřejmě unikly. Windows 8 budou v srpnu 2012, Windows 9 pak v roce 2014

Potvrzení úporného vývoje jsme obdrželi docela brzo. Pokud jsou obrázky pravé, beta se opravdu blíží. Pokud nejsou pravé, beta se stále blíží. Aktuálně se nacházíme v takhle prosté situaci.

Pravost snímků bych v tomto případě ale nezpochybňoval. Vidíme bootovací obrazovku, kde si uživatel vybírá, který z nabízených operačních systémů chce spustit. Druhý snímek prozrazuje zásadní věc, a sice, že beta bude obsahovat Windows Media Center, po němž se v Developer Preview slehla zem.

Zdroj: Softpedia

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. Opomenu-li Metro UI, které mě jakožto uživatele klasického stolního počítače nemusí vůbec zajímat, podle podobných článků to vypadá, že se programátoři zaměřují na vývoj nového správce úloh… Doufám, že se mýlím, protože by to bylo smutné.

    Změna grafů na procenta… To je opravdu markantní rozdíl!

    [EDIT] Jo, a taky by mě zajímalo, kdy Microsoftu dojde, že u pamětí by mohl udávat hodnoty v kiB, GiB…