Windows 8, naštvaní ptáci a galaxie daleko odsud? Toť nová reklama na Osmičky

0

Propagační kampaň pokračuje a Microsoft na svém kanále na YouTube zveřejnil další videa. V jednom z nich využívá slavné herní značky Angry Birds. Jak asi víte, naštvaní ptáci se nedávno podívali do světa Hvězdných válek, současně s tím zaútočili na všechny myslitelné platformy, včetně Windows 8. Mimochodem, ve Windows Store se kromě nejnovějšího dílu objevili rovněž letošní Angry Birds Space. V desktopovém režimu si nicméně v prakticky libovolných Windows můžete zahrát předchozí díly.

Tip: Angry Birds Star Wars: zkřížená univerza přiletí do Windows 8 již 8. listopadu

Dotekové prostředí Metro nicméně okupují dva díly velice populární herní série, které spojuje jeden element, a sice vesmír. Microsoft na základě nejnovějšího dílu vytvořil reklamní video, kde spojuje svůj produkt právě s Angry Birds a Hvězdnými válkami. Nápad se mi zdá dobrý. Co na něj říkáte vy?

 

Spotů se ale průběžně objevuje více. Další z nich se zaměřuje na umělce. I na ty nejmenší, kteří budou prstem patlat po displeji ve Fresh Paint. Microsoft ukazuje Windows 8 jako základ, jenž poslouží všem a zvládne různé typy úloh.

Důkazem budiž další video, které má zasáhnout především sportovce.

Zdroj: WindowsVideos na YouTube

Ohodnoťte tento článek!