Windows 8 Release Preview jsou prý hotová, jde o sestavení 8400

0

Opět se hlásí o slovo obvykle spolehlivý zdroj Winunleaked.tk. Podle zde uvedených informací již byla veškerá práce na Windows 8 Release Preview dokončena. Jak asi víte, pod tímto názvem se skrývá kandidát na vydání, tedy tzv. Release Candidate. Mělo by jít o prakticky hotový produkt, navzdory tomu ale víme, že minimálně v oblasti vzhledu nám Microsoft stále nepředstaví všechny novinky. Na něco si proto počkáme až do konečného vydání Windows 8. Zdá se, jako by Microsoft horečně pracoval na něčem, co by nám v tuto chvíli mohl (měl?) již s klidem ukázat. Jenže nám to neukáže, takže to patrně hotové nemá.

Tip: Aero Glass ve Windows 8 nebude. Rozlučte se s průhlednými okny

Pokud si správně pamatuji, ve Windows 7 RC bylo předvedeno vše. Tentokrát je ale situace jiná. Windows 8 ostatně budou jiným produktem, má jít o jeden z nejrevolučnějších operačních systémů všech dob. Firma stále reaguje na podněty testerů. Jak se zdá, tentokrát bude produkt ladit zběsilým tempem až do poslední chvíle. Doufáme, že nás nezklame. Release Preview každopádně vyjde již na začátku června a podle dostupných informací půjde o sestavení 8400.

 

Zkušební verze bude opět veřejně dostupná, a to zdarma. Údajně bychom podle Winunleaked.tk měli spatřit tyto edice:

  • Windows 8 – základní edice
  • Windows 8 Release Preview – funkcemi nabytější edice Pro
  • Windows 8 Release Preview with Media Center – edice Pro s WMC
  • Windows 8 Enterprise – edice pro podniky, ta ale patrně nebude veřejně dostupná

Toto označení se mi zdá poněkud podezřelé (proč by základní edice nenesla označení Release Preview?), takže uvidíme, s čím se Microsoft nakonec vytasí. Aktuálně by však vývojáři z Redmondu měli pracovat na konečné verzi Windows 8.

Windows 8 Release Preview; Zdroj: Winunleaked.tk

Zdroj: Winunleaked.tk via Neowin

Windows 8 Release Preview jsou prý hotová, jde o sestavení 8400

Ohodnoťte tento článek!