Windows 8 RTM budou možná již v červenci. Zamrzání prý bylo opraveno

0

Ačkoli se spekulovalo, že Microsoft svůj nový operační systém dokončí v srpnu, přičemž později se zvěsti věnovaly především prvnímu dnu v měsíci, nyní dostupné informace hovoří již o červenci. A nikoli o sestavení 8600, o němž se mluvilo původně, ale o sestavení 8500. Pokud vás zajímají detaily, celé číselné označení by mělo vypadat následovně: 8500.0.120623-1707. Tímto číslem by údajně měla být označkována konečná verze Windows 8. Informace nepochází ze stejného zdroje a s čínským serverem Win8China se rozchází. Mělo by však jít o zdroj poměrně důvěryhodný, Wzor v minulosti vypustil do světa pravdivé zprávy.

 

Nyní tvrdí, že Windows 8 RTM budou oznámena někdy mezi 17. a 20. červencem. Jestli se dosti konkrétní tip potvrdí, uvidíme. Faktem zůstává, že během tohoto krátkého úseku proběhnou hned dvě události, kde bude mít Microsoft příležitost dokončení operačního systému oznámit. Zdroj tvrdí, že k tomu dojde na akci Microsoft Global Exchange. Že by se tak stalo na konferenci pro zaměstnance firmy? Nepravděpodobné to není. Každopádně se zdá, že jsou Windows 8 doslova za rohem. Na pulty obchodů se v říjnu docela jistě dostanou.

Tip: Osm důvodů, proč budete Windows 8 (Release Preview) nenávidět

Budou obsahovat několik dodatečných změn, mj. v nich už nenajdeme Aero, místo toho budeme hledět na pastelové barvy obarvující ploché tvary oken. Microsoft již také údajně opravil zamrzání, o němž se často hovoří. Ve Windows 8 Release Preview se s ním můžete setkat dost často. Máme s tím ostatně vlastní zkušenosti. Ne, že bychom čekali, že se chyba bude nacházet i v ostrém vydání. Ujištění, že nebude, nás ale stejně potěšilo.

Zdroj: Neowin 1 | 2

Ohodnoťte tento článek!