Windows opouští veteráni Dworkin a Harris. Budou pracovat na Bingu

0

Škatulata pokračují a v Microsoftu se opět mění lidé na vysokých postech. Tentokrát se jedná o dva přesuny do Bingu. Ted Dworkin dosud pracoval v divizi Windows, kde se staral o Windows Store. Jensen Harris naproti tomu zodpovídal za uživatelský zážitek Windows. Oba dohlíželi na změny, které se s Windows odehrály v posledních letech. Zodpovídají také za vylepšení ve Windows 8.1.

Harris specificky předváděl novinky ve Windows 8 a následně Windows 8.1. Dworking se naproti tomu veřejně příliš nepresentoval. V tuto chvíli není jasné, co budou zaměstnanci pod novým vedením přesně dělat. Pod palcem je bude mít Terry Myerson, jenž vedl práce na Windows Phonu a teď pracuje v divizi operačních systémů. Windows každopádně ztratila dva veterány. Nedávno se přesunul rovněž významný Dean Hachamovitch.

 

Zdroj: GeekWire via WinBeta

Windows opouští veteráni Dworkin a Harris. Budou pracovat na Bingu

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. Jednoznacne AS ROCK ! 

    Mam uz tretiu dosku od ASROCK a maximalna spokojnost. 

    tech. podporu nevyuzivam ,  bios je updatovany na najovsiu verziu WIN 8 100% compatible ( AMD E350 ITX ). 

    Trapi ma len to chladenie , ten vetrak musi ist prec odtial. 

    Ma niekto navrh aky chladic by som tam mal dat ? mozu sa tam namontovat chladice urcene pre chipset-y ? napr. Thermalright HR55 ? mensi pasiv s heatpipe urcite lepsie ako ten stock chladic. niekto poradi ?