Windows Phone 8.1 Update je oficiálně k dispozici na Lumiích 930. Co na to HTC?

0

Máme pro vás dvě dobré zprávy. První je specificky určena majitelům Lumie 930, pro kterou bylo oficiálně posvěceno vydání Windows Phone 8.1 Update. Nemusíte se tudíž účasnit programu pro vývojáře, abyste operační systém získali. Jedná se o zatím poslední verzi, ani v rámci programu pro vývojáře momentálně novější neseženete.

O tzv. Update 2 se teprve spekuluje. S první aktualizací pro Windows Phone 8.1 se váš telefon mj. bude nabíjet rychleji, na hlavní obrazovce budete moct vytvářet skupiny apod. Pokud jde o speciální firmware od Nokie (nyní se těmto firmwarům říká Lumia, např. Lumia Denim), tak budete mít stále Cyan.

 

Nedávno oznámený Denim bude pro všechny Nokie uvolněn v posledním čtvrtletí tohoto roku. Není tedy přímo spojen s Update 1. Potvrdil to jeden zaměstnanec na fóru. Pokud se vám zatím vaši Lumii 930 nedaří aktualizovat, zkuste to za chvíli.

Kdo na Twitteru sleduje Joe Belfioreho, tak už pár hodin ví, že se něco chystá také pro majitele dlaždicových zařízení od HTC. Správně, ti už několik týdnů čekají, až si prostřednictvím programu pro vývojáře budou moct nainstalovat výše zmíněný Windows Phone 8.1 Update. Tento týden by se měli dočkat. Současně Microsoft vyřeší některé problémy s instalací.

Zdroj: Nokia Support Discussions via Neowin
@joebelfiore

Ohodnoťte tento článek!