Windows Phone mění s příchodem Manga své logo

0

Kulatému logu operačního systému Windows Phone pomalu odzvonilo. Nyní ho nahrazuje čtvercové logo, více vystihující „dlaždicovou“ iniciativu systému.

V dnešní době je logo výrobku velmi důležitou součástí. Microsoft si to uvědomuje a s aktualizací Mango vydává nové logo (stane se z toho tradice – nová verze = nové logo?) Tato změna se projevila již minulý týden při představení prvního telefonu s novou aktualizací, Fujitsu IS12T, kde bylo během prezentace používáno právě zmiňované nové logo.

Windows Phone 7.5

Tento podnět ale zatím nebral nikdo příliš vážně, mohlo se taktéž jedna například o design pouze pro Japonsko. Každopádně, před pár dny přišla světovým redakcím pozvánka na akci pořádanou Nokií a Microsoftem, kde se nové logo vyskytovalo taktéž. A bylo to oficiální, Microsoft mění pro Windows Phone logo celoplošně. To vysvětluje i změnu úvodní obrazovky, kterou jsme mohli vidět na uniklém videu s Nokia Sea Ray.

Zdroj: Engadget

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. Nechci nic říkat, ale já v tom vidím „kopii“ Google stylu ( i když se o přímé kopii mluvit přímo nedá :). Spíš velká inspirace :-).

    Změna se mi líbí, protože mám rád Google style 😉