Windows Phone se dočká Instagramu, prozrazuje video od Nokie

0

Původně to bylo fotoprznítko a sociální síť pro iPhony, na jaře se dočkali i androidisté. Do konce roku by mohl Instagram zavítat i na platformu Windows Phone. Tuto informaci potvrzují zdroje The Verge, ale zároveň ji nejspíš odhalilo i produktové video Nokie.

Na screenshotu si všimněte živé dlaždice se čtvercovým obrázkem a povědovými ikonkami „lajků“ a komentářů. Mohl by to nakonec být i přehrávač Vimeo. Jenže ten už pro Windows Phone aplikaci vytvořil (viz Marketplace), vypadá jinak a ikonka srdíčka má trochu jiný tvar.

Instagram pro Windows Phone

Z jiného zdroje má The Verge informaci, že aplikaci nebude vyvíjet sám Instagram, ale rovnou Microsoft, jako tomu učinil u Twitteru a Facebooku.

My už jsme o příchodu Instagramu také slyšeli z jiného zdroje. Nebylo by to překvapivé. Microsoft potřebuje na svou platformu dostat nejžádanější aplikace. Instagram zase sbírá uživatele (už jich má 100 milionů). A když teď Instagram patří Facebooku a Microsoft je jeden z největších akcionářů Facebooku, musí to přece klapnout, říká logika.

 

Zdroj: The Verge

Ohodnoťte tento článek!