Windows Vista RTM bude mít stále limitovanou podporu

0

Oficiální podpora systému Windows Vista RTM včera vypršela, kvůli čemuž uživatelé nebudou moci nadále užívat oficiální kanály pro řešení problémů (na fórech i telefonickou), pro tento systém už dále nebudou vydávány ani záplaty nebo hotfixy. Tedy pokud si uživatel nenainstaluje alespoň první servisní balíček.

Microsoft se však nyní na základě uživatelské odezvy rozhodl svou politiku pozměnit a na Windows Vista bez Service Packu poskytnout limitovanou podporu, ačkoli nadále doporučuje instalaci nejnovějšího servisního balíčku, popřípadě upgrade na Windows 7.

Uživatelé sice budou moci řešit své problémy se systémem skrze uživatelskou podporu, avšak Microsoft nebude vynakládat žádné další prostředky na tvorbu složitějších návodů na vyřešení problémů, nebo vydání hotfixů a záplat. V takovém případě podpora pouze doporučí instalaci Service Packu nebo upgrade.

Zdroj: Microsoft Support Lifecycle Blog

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. Jediný důvod počínání applu jsou peníze. Výkon je pouze chabá až směšná výmluva. Kdyby totiž flash na jejich zařízeních běžel, tak by na něm potenciálně běžela spousta aplikací a her, které by si tak lidé nemuseli kupovat. Apple by tak přišel o spousty peněz.

    Reakce na AntiWoknistu: zapoměl jste ve větě dopsat ” a dražší” 🙂