Wordament pro Windows 8 podporuje trofeje, zobrazení na výšku a Windows RT

0

Jednu z nejzábavnějších her pro Windows Phone současnosti představuje Wordament. Hledání slov si uživatelé velmi oblíbili, byť pro nás Čechy může být nedostatečná zásoba anglických slovíček občas frustrující. Nebylo velkým překvapením, když Microsoft oznámil, že tento titul bude patřit k prvním záležitostem, které si budeme moci zahrát ve Windows 8 hned 26. října. Podzimní datum vydání ovšem nehodlají propásnout ani populární Angry Birds či Cut the Rope.

Tip: V říjnu bude k dispozici aspoň 40 her pro Windows 8, včetně Angry Birds Space

Vývojový tým Wordamentu pro Windows 8 dal dohromady balíček vylepšení, kterých si někteří mohou užívat již nyní, zbytek uživatelů pak až od konce října, kdy Osmičky vstoupí do prodeje. Konečně jste za hraní odměňováni trofejemi, které zkušební sestavení Windows 8 nepodporovala. Synchronizují se napříč platformami, takže oznámení o získané trofeji se vám automaticky ukáže na vašem telefonu s Windows Phone. Ke svému profilu ve službě Xbox Live můžete přidat až 200 bodů.

 

Do hry přibylo několik barevných schémat, jež stále stejnou, do modra laděnou herní plochu, oživí. Dohromady jich napočítáte rovných dvacet. Lépe se vám budou slova hledat na tabletech, protože hra konečně podporuje zobrazení ve stylu portrétu, tedy na výšku. Navíc se k podporovaným platformám přidávají Windows RT, což bude veledůležité ve chvíli, kdy budou tablety s procesory ARM a Windows RT na trhu.

Zdroj: Wordament via WinBeta

Ohodnoťte tento článek!