Epic Games rozdává hru World War Z. Stahujte, dokud to jde

1

Epic Games pokračuje v plánu letos bezplatně nabídnout více než 50 her a až do čtvrtečního odpoledne budete moci natrvalo získat rovnou čtyři kousky. Jde o nezávislé hříčky Drawful 2, Figment, Tormentor x Punisher a pak ambiciózní zombie řežbu World War Z fungující ve stejném vesmíru jako kniha z roku 2006 nebo film z rok 2013. Na rozdíl od nich je ale výrazně akčnější.

Žádný hluboký příběh nehledejte. Hlavní náplní hry je… z nemrtvých udělat mrtvé. Chopíte se přitom jednoho z šesti hrdinů (podle profese či preferované zbraně) a pak v týmu ve čtyřech začnete mydlit všechno hnijící maso okolo. Vzhledem k týmovému pojetí nepřekvapí kooperační multiplayer, nechybí ale ani singlieplayerový režim s využitím botů.

Studio Saber Interactive, které za hrou stojí, se proslavilo remasterování starých her či portováním různé titulů na nové platformy. Ani WWZ však není úplně originálním počinem, ale spíš vykrádačkou série Left 4 Dead. Hlavní rozdíl je v tom, že WWZ se hraje z pohledu třetí osoby. Jenže Left 4 Dead 2 už je skoro 11 let stará hra a nástupce zřejmě nikdy nepřijde, protože Valve prostě trojky nedělá.

PS: World War Z vyšlo na PC exkluzivně na Epicu před necelým rokem. Jestli se někdy dostane na Steam či jiných obchodů, zatím nevíme.

TIP: Na Cnews sledujeme, které hry a aplikace jsou dočasně zdarma

Epic Games rozdává hru World War Z. Stahujte, dokud to jde
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 3 hlasů

1 komentář