Wunderlist svou službu ukončí 6. května. Nezapomeňte zachránit svá data

Všechno dobré jednou končí. Wunderlist došel na konec své cesty, svého duchovního nástupce se ale dočkal. Pokud chcete zachránit svá data, učiňte tak co nejdříve.

0

Skvělý nástroj pro vedení úkolů byl odkoupen Microsoftem a na jeho základě vzniklo To Do. Wunderlist ale zůstal k dispozici ještě několik let poté, zatímco jeho duchovní nástupce označený logem redmondského giganta nabíral funkce. Teprve loni na podzim bylo To Do vybaveno dostatkem funkcí, aby již bylo možné pomýšlet na to, že bude Wunderlist uložen k ledu.

Koncem roku Redmondští oznámili datum jeho odchodu a ten den je na dosah. Wunderlist jako služba bude ukončen k 6. květnu 2020. Toto datum je primárně důležité kvůli tomu, že přestane fungovat synchronizace. Jako alternativa se samozřejmě nabízí zejména Microsoft To Do, který nabízí podobný vizuální styl a většinu funkcí zmíněného nástroje. Do To Do lze úkoly přenést.

Pokud chcete import provést, učiňte tak co nejdříve, byť by měl být dostupný ještě nespecifikovanou dobu po 6. květnu. Svá data získáte na adrese export.wunderlist.com, pro import do To Do případně využijte průvodce v tomto nástroji.

Zdroj: blog Wunderlist

Používali jste nebo stále používáte Wunderlist?

Wunderlist svou službu ukončí 6. května. Nezapomeňte zachránit svá data
Ohodnoťte tento článek!
3.4 (68%) 5 hlasů