XFX tiše uvádí nové zdroje Pro Series

0

V Kalifornii sídlící společnost XFX se na poli počítačových zdrojů angažuje již od roku 2009, nyní nastal správný čas pro menší oživení nabídky. Nová série Pro Series se vyznačuje vysokou účinností, jednou jedinou 12V větví a také rozměrným ventilátorem, který by neměl být strůjcem nežádoucího hlukového projevu.

Dostupné varianty podle výkonu jsou 650/750/850W. Všechny do jedné se mohou pochlubit certifikátem 80Plus Bronze, jenž by měl zaručovat účinnost až 85 %. O kvalitě použitých součástek nejlépe vypovídají renomované japonské kondenzátory, jež jsou považovány za jedny z nejlepších. Za slůvkem „EasyTrail“, které doprovází novou řadu, se skrývá pouze použití jediné silné 12V. Ventilátor je 135mm, díky čemuž by mu k dosažení solidního výkonu mělo stačit pomalé otáčení.

Na každého zástupce série by měla být pětiletá záruka, což nebývá často zvykem. Cenové ohodnocení od nejslabšího modelu po nejsilnější je následující: £67 (1900 Kč), £73 (2100 Kč) a £82 (2350 Kč). Dostupnost neznáme, leč zdroje od XFX se na našem trhu dají relativně lehko sehnat a jistě se objeví co nevidět.

Zdroj: techPowerUp!

XFX tiše uvádí nové zdroje Pro Series

Ohodnoťte tento článek!

Sdílejte