YouTube překonal stránku s hudbou a přinesl Hangouts pro sledování s přáteli

0

Google tento týden kompletně předělal stránku youtube.com/music, kde najdete seskupeny všechny hudební klipy. Firma chce zviditelnit i jednotlivé sekce webu, aby uživatelé netrávili čas pouze na hlavní stránce. Kromě úprav layoutu má Hudba i nové/pozměněné funkce:

  • Doporučování klipů a umělců podobných těm, které sledujete.
  • Seznamy koncertů ve vašem okolí jsou doprovázeny klipy daných umělců.
  • YouTube Top 100 – žebříček populární hudby.

YouTube

Zároveň si všimněte nového růžového loga s kytarou. Tím YouTube oslavuje s kapelou Red Hot Chili Peppers a přinesl s ní exkluzivní zákulisní video. V následujících dnech bude YouTube randit ještě s Davidem Guettou, Lady Gagou a Enimemem.

Google navíc v Americe rozjel partnerství s menšími vydavatelstvími, kterým bude propagovat jejich tvorbu a nechá je vydělávat na reklamě.

A ještě jeden tip: Na YouTube klikněte pod videem na Sdílet, v rohu se pak objeví tlačítko pro start Hangout/Setkání. S lidmi z vašich kruhů na Google+ se pak můžete společně dívat třeba na film. Ten bude v hlavním okně, v malých náhledech pod ním pak stream z webkamer. A aby nikdo neúmyslně nerušil při sledování, musí držet tlačítko, aby mohl mluvit. Zkrátka jako u vysílačky. Přepínám.

YouTube

Zdroj: Google

Ohodnoťte tento článek!