Youtuber StandaShow spouští placenou internetovou televizi Talk TV

0
Talk TV Stanislava Hrušky
Talk TV Stanislava Hrušky
-
Zdroj: Talk TV / Cnews.cz

Youtuber Standa Hruška spouští placenou internetovou televizi Talk TV. Hruška je známý svým pořadem StandaShow, který začínal na YouTube a je již delší dobu placený (první polovina každého dílu je zdarma). Narozdíl od známějšího Patreonu, kde můžete přispívat přímo konkrétním tvůrcům, bude Talk TV spíše takový Netflix pro video podcasty. 

Talk TV bude platformou pro více tvůrců včetně Hruškovy StandaShow. Aktuálně jsou součástí další tři pořady (s autory Leošem Kyšou, Jaromírem Möwaldem / Naomi Adachi a cestovatelem Vladimírem Váchalem). Za 159 Kč měsíčně získáte přístup ke všem pořadům a celému obsahu.

Hruškův pořad StandaShow nalákal v minulých letech řadu osobností. Již dříve se vyjádřil, že podmínky YouTubu a dalších velkých hráčů nejsou zajímavé a že by rád představil vlastní platformu.

Talk TV bude pro začátek dostupná jen na webu. Hruška klade důraz na kvalitu obsahu bez jakýchkoliv reklam i jiných forem spolupráce. Videa budou ve Full HD a přes castování si je můžete pouštět i na televizoru.

Provozovatelem je TALK TV s.r.o, kde jsou jednateli přímo Hruška a společnost Mister Group s.r.o.

zdroj: Talk TV via Rozhlas

Youtuber StandaShow spouští placenou internetovou televizi Talk TV
Ohodnoťte tento článek!
2.8 (56%) 10 hlasů