Za betatest Office 2010 zdarma

0

O připravované kancelářské sadě Microsoft Office 2010, známé taky pod názvem Office 14, se už několik střípků informací vyrojilo. Microsoft nyní v USA spustil zajímavou akci. Vybraní betatesteři z přihlášených rodin, studentů, či domácích podnikatelů se zúčastní speciálního testování připravovaného kancelářského balíčku.

Každému z nich Microsoft propůjčí notebook s předinstalovanými Office 2010 a přístupem na webové verze Wordu, Excelu a PowerPointu, jež by měly být v budoucnosti zdarma. Po minimální dobu šesti měsíců musí dotyční betaverzi intenzivně využívat k běžným denním činnostem. Nutná je účast na různých webových výukových kurzech a vyplnění příslušných anket a dotazníků.

Nakonec se testeři musí ještě podělit o svoje zkušenosti, názory a příběhy z používání Office 2010 v běžném životě. Tento materiál zužitkuje zejména marketingové oddělení přičemž není vyloučeno ani natočení reklamních spotů. Po ukončení testování získá daný účastník finální verzi MS Office 2010 zcela zdarma, pokud dodržel výše zmíněné podmínky.

Po celou dobu akce má rovněž k dispozici plnou telefonickou a e-mailovou podporu, včetně přístupu na příslušné komunitní weby. Zdali se akce dostane i do České republiky není prozatím jisté.

Zdroj: Neowin

Za betatest Office 2010 zdarma

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. No, informování uživatele o aktualizaci se děje na straně klienta, čili u Vás doma nebo ve firmě. Tudíž to nemá NIC společného s jakýmsi přetížením serverů. Již v Minulosti, pokud vím, Microsoft přiznal, že některé aktualizace může nainstalovat i bez vědomí nebo souhlasu uživatele, dokonce i v případě, že jsou vypnuté aktualizace. Nyní jen a pouze tuto funkci více využívá, nebo chcete-li zneužívá. Nic neprošetřuje, jak se píše v článku, protože přesně ví, odkud vítr vane. To neberte jako módní kritiku Microsoftu, ale jako logickou dedukci. Ještě k tomu úvodu. Kdyby se Microsoft chtěl bránit tím, že o informování uživatele rozhoduje server, tak tím (opět?) přiznává, že má páky na instalaci updatů bez vědomí uživatele a pak možná může orpavdu jít o přetížení serverů. Že jsou přetížené vždy, když jde o WGA nebo něco podobného, to je náhoda 🙂

  2. To len upozorňuje na jednu vlastnosť Windows Vista/7 (čiastočne aj XP). Hlavným užívateľom a správcom Vášho počítača je Microsoft. Môže si tam robiť čo chce. Vy ste len užívateľ a nemáte možnosť mu v tom zabrániť. Systém nemusí akceptovať Vaše príkazy a nastavenia. Je to vlastnosť a nie chyba.
    Jediný spôsob obrany je nepripojiť Windows na internet. Čo je dosť nepraktické