Zábavná videa o Windows 7

0

Zhruba před měsícem proběhl v Seattlu filmový festival zaměřený na Windows 7. Soutěže pořádané marketingovým oddělením Microsoftu se účastnilo 17 filmových týmů, které měly přesně 72 hodin na to, aby vytvořily zábavné dvouminutové klipy o nejnovějším systému Microsoftu.

Každý ze snímků musel povinně obsahovat kromě Windows 7 postavu nazvanou „CIO Wiggins“ a hlášku „The guys in IT are going to like this“ („tohle se bude lidem/chlápkům z IT líbit“). Žánr si přitom každý tým vylosoval z klobouku.

Microsoft vybral 3 nejlepší videa, která si můžete prohlédnout níže. Protože však dle slov Stephena L. Rose z Microsoftu všichni odvedli skvělou práci, jsou na YouTube k dispozici i další neoceněná dílka. Jejich přehled najdete zde.Zdroj: Softpedia

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. Škoda, že je to (podle mne) výhodné hlavně v anglicky mluvících zemích. Mohl bych si například založit blog, kde budu recenzovat knihy, ale na amazon.com lze těžko zakoupit například Pána Prstenů v češtině.

    Nejvýhodnější toto bude pravděpodobně u software, na něm je podlě mě použitelnost tohoto reklamního systému nejvyšší. Ovšem i to má samozřejmě 2 strany mince. Jako nejvýhodnější bude blogů o tomto tématu hodně a tak bude těžké najít si potencionální návštěvníky, potažmo potencionální zákazníky pro amazon.com.

    Nemluvě o přirozené nevoli lidí cokoli kupovat, když se to dá dostat zdarma.