Zabezpečte webový projekt a vyhrajte IT dárky za 10 000 Kč

0

Soutěž realizuje www.SSLmarket.cz – široká nabídka SSL certifikátů na jedné adrese.

Co umí SSL certifikát Thawte Web Server

SSL certifikát je v dnešní době standardem v on-line zabezpečení, dokonce i Google upřednostňuje stránky s certifikátem ve vyhledávání. Certifikát ochrání Váš projekt šifrovaným protokolem https, který zabezpečí přenos mezi webovým prohlížečem a webovým serverem před odposloucháváním a podvržením dat.

Pokud zvolíte certifikát Web Server od tradiční a prověřené autority Thawte, návštěvník si bude moct ověřit vaši identitu provozovatele stránek v detailu certifikátu, což u levných doménových certifikátů není možné. Získáte tím vyšší důvěryhodnost domény, návštěvníci stránek navíc nebudou obtěžování varovnými hlášeními o nedůvěryhodnosti certifikátu.

Nasazení certifikátu Thawte Web Server je možné doporučit na jakýkoliv webový projekt od firemní domény po rozsáhlé projekty, e-shopy, intra/extranetové portály. Certifikáty jsou poměrně rychle vystavovány, v běžném případě je ověřovací proces dokončen do několika pracovních dní.

Díky svým vlastnostem a ceně se jedná o nejoblíbenější firemní certifikát pro .CZ domény (Zdroj: Statistiky SSLmarket.cz).

SSL pro váš projekt levněji a soutěž o dárky

SSLmarket vám nabízí dvouletý SSL certifikát Thawte Web Server o 1000 Kč levněji. Díky Platinum partnerství s Thawte můžeme našim zákazníkům nabídnout nižší ceny, než mohou získat přímo u autority a odbornou zákaznickou podporu v češtině, která vám poradí s dotazy certifikátům. Zároveň budou všichni, kteří objednají pro svůj projekt nový SSL certifikát Thawte Web Server, automaticky zařazeni do soutěže o mobilní telefony a další dárky.

Zoner SSL Market

Zabezpečení SSL certifikáty a DNSSEC u domén

Kromě zabezpečení SSL certifikátem můžete zabezpečit vaše domény i technologií DNSSEC. Ta poskytuje uživatelům jistotu, že informace, které byly z DNS (Domain name system) získány, byly poskytnuty správným zdrojem, jsou úplné a jejich integrita nebyla při přenosu narušena. Společnost ZONER software, která stojí za webem SSLmarket.cz, poskytuje zabezpečení domén pomocí DNSSEC bezplatně.

Důvěryhodné SSL certifikáty pro vás zajišťuje: SSLmarket.cz, admin(zav)zoner.cz, 603 196 637. Dlouhodobě největší dodavatel SSL certifikátů v ČR&SR.

Zoner SSL Market

Ohodnoťte tento článek!