Začíná rok králíka – stáhněte si téma pro Windows 7

0

Díky systému témat ve Windows 7 lze prostředí rychle naladit do různých nálad a témat, Microsoft sám nabízí v galerii řadu oficiálních témat, často reaguje i na aktuální události a období ve světě, nejinak je tomu i nyní.

Dle čínského horoskopu včera (3. února 2011) skončil rok tygra a započal rok králíka, na což Microsoft tradičně zareagoval tématem pro Windows 7. Neuvolnil však jedno, ale hned dvě. První obsahuje výtvarné práce Huanga Yun Hsiena s králičí tématikou, druhé pak fotografie těchto chlupatých stvoření.

Stáhnout si můžete první téma Super Prosperous Year of the Rabbit s výtvarnými snímky, a také Year of the Rabbit se zmíněnými fotografiemi. Pokud používáte jiný systém než Windows 7, stačí soubory témat otevřít v archivačním programu a tapety extrahovat.

Zdroj: Softpedia

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. Zrovna včera jsem tento problém řešil při instalaci na jednom zákaznickém PC. Z WinUpdate se nainstalovala první verze, která se až následně aktualizovala na novou verzi. Zajímavé ale bylo, že jak v centru zabezpečení, tak kupříkladu v programu System Information for Windows (SIW) se hlásily antiviry dva. Rozhodl jsem se tedy MSE odinstalovat, jenže ani po jeho odinstalaci se problém nevyřešil – SIW i Centrum zabezpečení hlásily nainstalovaný MSE, který je vypnutý. Ani toto FixIt řešení bohužel nepomohlo, stejně tak, jako ruční promazávání registru na položky Microsoft Antispyware, Microsoft Security Essentials, Antimalware, aj. Obnovení Pc do přechozího stavu, kdy byl ještě MSE 2 korektně nainstalovaný také nepomohlo – Antivir nebyl… Použil jsem tedy k odinstalaci program IObit Advenced Uninstaller (http://www.iobit.com/advanceduninstaller.html), který krom klasické odinstalace ještě pátrá po pozůstatcích v registru a odstraňue je. Antivir se přestal hlásit, stále však nešel MSE2 korektně nainstalovat. Bylo ještě nutné stáhnout Windows Installer CleanUp Utility (http://www.softpedia.com/get/Security/Secure-cleaning/Windows-Installer-CleanUp-Utility.shtml), což je prográmek, který odstraňuje stopy po instalacích, které si zachovává Windows Installer. S tím je třeba zacházet opatrně, protože při smazání některých položek pak tyto nejdou aktualizovat, korektně odinstalovat, nebo podobně. Nicméně stačilo vyhledat bezejmennou položku (2.0.657.0 – nějak tak – možná to číslo bylo trochu jiné), která se zde vyskytovala dvakrát a pak již bylo konečně možné MSE2 korektně nainstalovat tak, aby se jeho přítomnost v PC hlásila pouze jednou.

    Doufám tedy, že pokud bude mít někdo podobný problém a ani toto FixIt řešení mu nepomůže, tak že mu můj postup usnadní proces – sám jsem totiž nalezením toho správného postupu strávil asi tři hodiny…