Zahrajte si akční pecky Hitman: Blood Money nebo Lara Croft v prohlížeči

0

Hraní v prohlížečích se zatím omezovalo na drobné tituly, nikoli na herní blockbustery s vysokými produkčními kvalitami. Jistě, Lara Croft and the Guardian of Light těchto proporcí stále nedosahuje, jde opět o menší titul, velkým produkcím se ale přibližuje více než jakákoli jiná hra. Odbočka od hlavní série prošlapává jinou cestu, tentokrát nevidíte Laru Croft zezadu, ehm, ale seshora. Řešíte logické problémy a bojujete s ošklivými příšerami. Proč si hru nespustit zadarmo v prohlížeči, když máme tu možnost, že?

Jako již tradičně, hru hledejte v Internetovém obchodu Chrome. K přidání zástupce mezi ostatní webové aplikace musíte být přihlášeni. Když Laru Croft spustíte, budete přesměrováni na tento web. Po zadání data narození si můžete zapařit čtrnáct kapitol zdarma. Hra je dotována reklamami, za zážitek bez reklam zaplatíte necelých deset dolarů. Bez problému ji spustíte ve Chromu, běží ale také ve Firefoxu, to jsme si ověřili.

 

Počítejte s tím, že načítání se může protáhnout, neboť hra musí stáhnout na disk solidní objem dat. (Streamování a la OnLive se nekoná.) Za vším hledejte službu Core Online, která slibuje zprostředkovat hraní v prohlížeči. Stejně tak si zde zahrajete dokonce za nájemného zabijáka v Hitman: Blood Money. Při pokusu hrát ve Firefoxu po nás vyžadovala instalaci jakéhosi doplňku, ale i když s instalací souhlasíte jen na oko a na poslední chvíli všechno zarazíte, hra se stejně spustí. Podotýkám, že ve Chromu grafika vypadala lépe, hra běžela ve vyšším rozlišení.

Možná to bylo způsobené tím, že si hra nemohla doinstalovat vše, co žádala. Raději ji ale nezkoušejte spustit na slabém stroji s integrovaným grafickým čipem, moc plynule vám nepoběží, to vám můžeme zaručit. Máme vlastní zkušenost.

Lara Croft v prohlížeči

 Lara Croft v prohlížeči Lara Croft v prohlížeči Lara Croft v prohlížeči Lara Croft v prohlížeči

Ohodnoťte tento článek!