Záloha a aktualizace ovladačů

0

Existuje velké množství nejrůznějších zálohovacích programů. Jejich funkce je většinou stejná. Buď zálohují kompletně celý počítač, nebo se starají pouze o konkrétní data, například dokumenty. DriverMax je trošku jiný – zálohuje ovladače ze systému a zároveň hledá jejich aktualizace.

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. Yes, ta reklamní masáž byla velice kvalitní a já tam nějak jsem se těšil, jak si povede HD 4000, už by to byl jen tak měsíc a půl a teď? Jsem nějak pěkně nas… no však víte.

    Musím uznat, že na to, že teoreticky bude končit Fermi a Sandy Bridge, nezdá se mi, že by se objevovaly nějaké slevy, spíš mi to pořád připadá cenově stejné, čekají snad na nějaké blbce, kteří neznají vývoj a budou to kupovat pořád ještě beze slev? Nebylo snad toto odsunutí plánované už dopředu?

  2. „Nadbytek skladových zásob se dá přece řešit i jinak (třeba slevami). Z pohledu výrobců tento krok samozřejmě dává smysl; my, zákazníci, na tom ale nic nezískáme.“ Na to, aby se v Q1 něco prodalo musíte vždy ukázat slevy slevy slevy, takže zákazníci určitě dostanou své a nebudou na tom tratní.