Zase hry zadarmo. AMD rozšíří akci Never Settle Reloaded balíčkem Level Up

0

Na přibalování licencí ke grafikám letos AMD klade skutečně velký důraz. V únoru přišla s balíčkem Never Settle Reloaded (což bylo samo pokračováním akce z loňska). Ten byl pak ještě pro větší marketingovou sílu posléze rozšířen o další hru, na čemž bylo zajímavé to, že tento bonus měl zpětnou účinnost. Firma ho tak nadělila i těm, kdo nakoupili Radeony před jeho startem. Včera AMD do akce Never Settle Reloaded zasáhlo opět, tentokrát ovšem jakýmsi přídavným „balíčkem“, který retroaktivně působit nebude a měl by fungovat samostatně.

Nabídka se jmenuje Level Up (v kombinaci s oním původním přibaleným obsahem to pak nese označení „Level Up with Never Settle bundle“). Akce odstartovala včera, a opět zřejmě bude vázána na konkrétní obchody. Na stránkách AMD sice žádný český nevidím, akce by však vedle Ameriky měla probíhat i v Evropě, takže snad smůlu mít nebudeme. AMD tentokrát nepřidává do nabídky nový herní titul (do budoucna se totiž spekulovalo o Battlefieldu 4), místo toho bude pracovat s tím, co už má nasmlouváno, a zvětší rozsah her přiložených ke konkrétním kartám.

AMD připojuje k existujícím bundlům jako bonus akci Level Up
AMD připojuje k existujícím bundlům jako bonus akci Level Up

Nejlépe je to vidět na oficiálním slajdu. Akce se bude týkat Radeonů HD 7950 a HD 7970, dále karty HD 7870 a pak také novinky HD 7790. S výjimkou posledně jmenované AMD dříve k těmto kartám dávalo Bioshock Infinite, Far Cry 3: Blood Dragon a dále buď Tomb Raidera, nebo Crysis 3, avšak nikoli obojí. Level Up tuto nepravidelnost zharmonizuje. Radeon HD 7870 tedy dostane Crysis 3 (nižší modely ale ostrouhají) a Radeony HD 7950 a HD 7970 zase Laru Croft, přičemž tou bude obdařen i Radeon HD 7790 s čipem Bonaire (ten Crysis 3 neměl a bohužel mít ani nebude). Dvoučipový Radeon HD 7990 již dostával plný sortiment her předtím, takže ho nic navíc nečeká.

 

Jak už bylo řečeno, na rozdíl od akce s Blood Dragonem tentokrát nový balík nedostane nikdo zpětně, jelikož jde o separátní akci. Kódy pro stažení se také budou uplatňovat zvlášť. AnandTech spekuluje, že firmě možná zbylo „na skladě“ příliš mnoho kódů pro ony dvě hry, těžko však posoudíme, zda-li je to pravda. Stejně tak je možné, že vše bylo plánováno dopředu, aby kampaň dostala určitou gradaci. Uvolňování bonusů postupně totiž také (čehož jste zrovna svědky) přináší potřebnou mediální publicitu vícekrát.

Zdroje: AMD, AnandTech

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

 1. imho klasické disky těmi ss rozhodně ohroženy nejsou, tady někdo stále nepochopil, že to jsou dvě rozdílné technologie s jinou cílovou skupinou uplatnění.

  ssd nidky nebudou sloužit jako velkokapacitní dlouhodobé úložiště ať po fyzikální stránce, tak po stránce finanční.

  klasické disky mají velký potenciál vytlačit páskové zálohovací knihovny, které se stále ve velkém používají a kde ss disky své uplatnění zcela jistě nenajdou.

  o přenosných discích, domácích NAS úložištích a cloud serverech, se kterými se roztrhl pytel ani nemluvě.

  pokud k nějakému poklesu prodeje došlo loni a dojde letos, pak jen díky všeobecnému snížení poptávky díky špatné náladě ve společnosti a velké nezaměstnanosti, kdy lidé utrácejí peníze za více potřebné věci.

  každopádně díky předloňským povodním mají výrobci klasických disků velký prostor pro snížení cen v případě, že by zisky klesly pod jimi přijatelnou úroveň.

 2. Klasicke HDD je a bude nadale na ustupu. Ceny SSd jdou dolu -konkurencni tlak je veliky. Ve chvili kdy bude SSD 256GB pod 100euro nebudou mit HDD zadnou sanci ani v noteboocich mozna ze opravdu jen v tech lejlevnejsich.Pokud uvazime ze vetsina lidi uz nestahuje ani neskladuje zadna data, nemaji ani duvod zadat HDD jen kvuli kapacite.  Vse je dnes online, co chces  sezens na netu. 

  Jak Rika Saman 512GB SSD a neni o cem a i toje pro vetsinu  uzivatelu zbytecny.